widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 56 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Luksusowy apartament do wynajmu zlokalizowany jest w niezwykle prestiżowym punkcie, nieopodal słynnej Bramy Portowej, Wałów Chrobrego i Zamku Książąt Pomorskich. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. całodobowa ochrona, monitoring i wejście „na chip”. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok na zielony park. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balokn.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12083)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl