widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywny apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie) typu kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 770 złotych miesięcznie, powierzchnia 35 mkw. a także położenie na czwartym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z opcją dodatkowego wynajęcia miejsca parkingowego w garażu. Ekskluzywny apartament do wynajmu jest bezczynszowy. Warto podkreślić, że oferowany na wynajem luksusowy apartament znajduje się w nobilitującej lokalizacji (centrum), a z jego tarasu roztacza się zapierający dech w piersiach widok. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie wyposażone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11702)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl