widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 400 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta, w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy, banki, punkty usługowe, obiekty oświatowe, gastronomiczne etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z częściowym umeblowaniem/wyposażeniem.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach wynajmu długoterminowego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12424)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl