efektowne oświetlenie salonu i kuchni w luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2018 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżowym, stylowym i eleganckim wnętrzem oraz elitarną lokalizacją w nowoczesnym budynku, blisko centrum i słynnych Wałów Chrobrego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane, wyposażone i zostały zaprojektowane przez projektanta. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego (za dodatkową opłatą). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12526)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl