przestronny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w nowym budynku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 499 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 80 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim klimatyzowanym, prestiżowym i stylowym wnętrzem rozmieszczonym na 2 poziomach. Duże wrażenie robi na pewno przepięknym taras oraz elitarna lokalizacja na Starym Mieście. Na wyciągnięcie ręki znana galeria handlowa, rektoratu wyższej uczelni, centrum. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
POZIOM 1:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
POZIOM 2:
– sypialnia
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie wyposażone i umeblowane.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12540)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl