nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka, studio, 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 30 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na drugim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o czterech kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł, a także jednorazowa, bezzwrotna prowizja w wysokości 750 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa znakomitą lokalizacją nieopodal: szkoły, parku, centr handlowych, sklepów, przedszkola, placu zabaw, przychodni zdrowia, aptek itp. Właścicieli aut ucieszą z pewnością ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są umeblowane i gotowe do zamieszkania: łazienka + pokój dzienny/sypialnia + korytarz + aneks kuchenny. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-453)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl