funkcjonalnie zaaranżowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją elitarną lokalizacją na Starym Mieście. To niezwykle zabytkowa i atrakcyjna części miasta. W pobliżu słynny Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego oraz dużo restauracji. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu jest kompletnie umeblowane i wyposażone:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. We speak English / Wir sprechen Deutsch. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12696)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl