słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2011 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 60 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym ogrodem oraz szerokim miejscem w garażu podziemnym + box (komórka). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– sypialnia
– gabinet
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– 2 tarasy.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej z monitoringiem. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje również europejski poziom komfortu, za co odpowiada między innymi ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może kompletnym wyposażeniem w urządzenia AGD i meble. Luksusowy apartament na wynajem dla osób niepalących i nieposiadających zwierząt.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12722)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl