nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 34 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Rodziny posiadające samochód docenią opcję wynajęcia miejsca parkingowego (za dodatkową opłatą).

Luksusowy apartament do wynajmu adresowana głównie do klientów kontraktowych, ale też swoje miejsce znajdą tu pary. Ekskluzywny apartament na wynajem na minimum dwanaście miesięcy. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezamieszkałe, nowe i kompletnie umeblowane: łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa również nobilitująca lokalizacją w elitarnym apartamentowcu w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne restauracje, galerie handlowe, sklepy i kina. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12839)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl