po lewej sypialnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2008 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 1-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 37 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może kompletnie wyposażonym, umeblowanym, komfortowym wnętrzem zaprojektowanym w wysmakowanym stylu z wyczuciem dobrego gustu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoją doskonałą lokalizacją vis a vis znanej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej, na terenie cichego, spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego osiedla. Warto dodać, że osiedle jest monitorowane, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1278)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl