2-poziomowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy z 2013 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 5 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 121 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia wszystkim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. zainstalowana klimatyzacja. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. W pobliżu liczne restauracje, centra handlowe, sklepy. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim eleganckim i funkcjonalnie zaaranżowanym na dwóch poziomach wnętrzem:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– antresola.
Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane. Z okien oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na słynne Bulwary i rzekę Odrę. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12928)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl