zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze salonu luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie) typu studio, kawalerka, 1 pokój. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2007 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca dużym balkonem, eleganckim wnętrzem, a także komfortem i prestiżem. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie wykończony i całkowicie umeblowany oraz wyposażony. Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest dobrze nasłonecznione:
– salon/sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki m.in. solidnym, antywłamaniowym drzwiom. Ciekawa lokalizacja. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią parking przed budynkiem dla mieszkańców. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12921)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl