zapierające dech w piersiach widoki z salonu tego luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Powierzchnia 30 metrów kwadratowych. I piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Cena – 1 600 złotych miesięcznie. Ekskluzywny apartament na wynajem typu studio, kawalerka z jednym pokojem. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji obok znanego i lubianego przez mieszkańców centrum handlowego. Dużą zaletą jest również miejsce postojowe w nowoczesnym garażu hydraulicznym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są umeblowane. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11069)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl