nowoczesny salon i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Tczew

Apartament do wynajęcia Tczew

Luksusowy apartament do wynajmu w Tczewie (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 32,25 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy i komfortowo umeblowany/wyposażony. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej (dodatkowo płatne). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem zaprojektowane w nowoczesnym stylu:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z przynależnym ogrodem oraz praktyczną komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal znanego i lubianego przez mieszkańców centrum handlowego, ośrodka zdrowia, szkół, przedszkoli, punktów handlowo-usługowych itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2257)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl