kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Luksusowy apartament na wynajem w Warszawie (mazowieckie). Budynek oddany do użytku został w 1950 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowym gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 31,1 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 2,7 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + łazienka + kuchnia + sypialnia + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może niezwykle efektowną, nowoczesną aranżacją i projektem. Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zamyka elitarna lokalizacja w sercu Warszawy, tuż przy Krakowskim Przedmieściu, uniwersytecie, stacji metra oraz słynnych bulwarach wiślanych. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-28)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl