komfortowe i wykończone na światowym standardzie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament na wynajem w Warszawie (mazowieckie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament do wynajęcia jest w trakcie urządzania, dlatego istnieje możliwość personalizacji pod konkretnego najemcę, co stanowi niekwestionowany jego atut. Cena – 8 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 69,22 metra kwadratowego. 2 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem przygotowany do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– korytarz
– wc
– łazienka.
Kuchnię charakteryzuje najwyższej klasy zabudowa oraz sprzęt AGD. Dodatkowym plusem jest także stacja uzdatniania wody.

Ekskluzywny apartament na wynajem naszpikowany jest najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, jak np. inteligentny system sterowania oświetleniem i ogrzewaniem. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w cichej i spokojnej okolicy. Dobre połączenie z centrum miasta. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (007-103)

Kontakt:
e-mail: p.musielak@wgn.pl
tel. +48 514 036 031