nowoczesny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Zgorzelec

Apartament do wynajęcia Zgorzelec

Luksusowy apartament do wynajmu w Zgorzelcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 300 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 47 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, urzędy, parking. Luksusowy apartament na wynajem niezwykle ekskluzywnie wykończony i wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do osób szukających wygody, prestiżu i wysmakowanego stylu. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki całodobowemu monitoringowi.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura. W przypadku wszelkich pytań proszę o kontakt mejlowy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-572)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl