stylowo wykończone wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 800 złotych miesięcznie oraz komfortową powierzchnię 62 m2.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, komfortowe wnętrze zaaranżowane w nowoczesnym designie oraz całkowicie umeblowane wnętrze to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Nieopodal rozciągają się tereny zielone. Wokół cisza i spokój. W pobliżu znajdziemy przedszkole, plac zabaw dla dzieci, sklepy, klub fitness, galerie etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + kuchnia + sypialnia + garderoba + łazienka + komunikacja. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są słoneczne i ciepłe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Na osoby zmotoryzowane czeka miejsce parkingowe przy budynku.

W razie wszelkich pytań na temat tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12347)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl