zaprojektowane zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 900 złotych miesięcznie oraz wygodną powierzchnię 49 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją przestronnością, komfortem oraz prestiżem. Nie bez znaczenia jest także staranne wykończenie detali, gustowna aranżacja wszystkich pokoi oraz bardzo dobra lokalizacja. Blisko stąd do sklepów, klubów fitness, targowiska miejskiego etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym oświetleniem LED-owym oraz kompletnym wyposażeniem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 900 zł. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe przy budynku. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12628)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl