słoneczne i przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na komfortowym parterze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku zachodnim gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 28,37 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 1,4 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim przepięknie oświetlonym przy pomocy LED-ów wnętrzem. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością liczne miejsca postojowe przy budynku. Nowi najemcy będą mogli korzystać z piwnicy oraz znajdującej się w częściach wspólnych suszarni. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest nowe, sprzęty są jeszcze na gwarancji. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta. W pobliżu poczta główna, dworzec PKP, galeria handlowa, restauracje, sklepy. Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie odremontowany i gustownie urządzony. Właściciel deklaruje pełne wyposażenie pod klienta (sztućce, talerze, żelazko etc.).

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12744)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl