zaaranżowane w czerni i bieli wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2018 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 58,5mkw. Warto podkreślić, że wnętrze Z apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2 000 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do wynajmu o niezwykle komfortowym, nowym i przestronnym wnętrzu z własnym ogrzewaniem gazowym. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy miejsce postojowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon
– wiatrołap.
Niezwykle efektownie wygląda energooszczędne oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia nowym najemcom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno indywidualnie przypisane miejsce parkingowe. Właściciel dopuszcza doposażenie ekskluzywnego apartamentu pod konkretne potrzeby przyszłego najmującego.

Luksusowy apartament na wynajem zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12808)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl