przestronny i komfortowy salon w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 1 600 złotych miesięcznie. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych. Wysoki parter w 12-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament n wynajem kompletnie umeblowany. Ogrzewanie miejskie. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Warto podkreślić, że w cenie czynszu ujęto już Internet oraz telewizję kablową. Osoby posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca postojowe przy budynku.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się blisko licznych sklepów, szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia, parku wodnego etc. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11779)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl
tel. +48 577 775 440