nowoczesny design salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 55 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na I piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 000 zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoim wygodnym, prestiżowym i przestronnym wnętrzem z ogrzewaniem miejskim i przepięknym balkonem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wliczone w cenę miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Po sąsiedzku liczne sklepy, kluby fitness, targowisko miejskie itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.
Wszystkie pokoje są niezwykle słoneczne, ciepłe i gustownie zaaranżowane.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13337)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl