przestronny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 57 metrów kwadratowych. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Rok budowy – 2017. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Wystawa okien w kierunku północnym. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu niezwykle przestronne i komfortowo urządzone:
– balkon
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój.
Niezwykle estetycznie wygląda rozprowadzone w pomieszczeniach oświetlenie LED-owe, które na dodatek jest niezwykle ekonomiczne. Duża zaletą jest też znakomita lokalizacja na zamkniętym i ogrodzonym terenie. W bliskiej odległości sklepy, klub fitness, targowisko miejskie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska (11 m2) oraz możliwość korzystania z pomieszczenia rowerownia- wózkownia. Na rodziny posiadające samochód czeka wiele miejsc parkingowych przed budynkiem. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11842)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl

x (x)