nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajęcia w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 1 900 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 56 m2 oraz położenie na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w niezwykle prestiżowej okolicy, w samym centrum miasta. Nieopodal znane kino, teatr, kawiarnie i restauracje. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu epatuje niecodziennie spotykanym komfortem, elegancją i prestiżem. Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są urządzone i wyposażone:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno prywatny parking zamykany na pilota. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenia piwniczne. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się dla firm, a także najbardziej wymagających klientów. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednego czynszu.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8340)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl