widok z aneksu kuchennego na salon w luksusowym apartamencie na wynajem Gdańsk

Apartament do wynajmu Gdańsk

Luksusowy apartament na wynajem w Gdańsku (pomorskie). Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Ekskluzywny apartament do wynajęcia o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Rok budowy – 2017. Rynek wtórny. Powierzchnia 38 metrów kwadratowych. VII piętro w 1-kondygnacyjnym budynku. Cena – 2 200 złotych miesięcznie. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy apartament olśniewa swoim estetycznym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie przez architekta. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest też zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta, a także znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (centrum handlowe, dyskonty znanych sieci, kino, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, restauracje). Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do centrum oraz trasy WZ i obwodnicy.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– balkon
– łazienka
– przedpokój.
W częściach wspólnych mamy strefę rekreacyjno-wypoczynkową (siłownia).

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie wyposażone. Co więcej ekskluzywny apartament na wynajem wyposażony jest w inteligentny pakiet „Smart House”. Warto na koniec zaznaczyć, że luksusowy apartament jest do wynajęcia wraz z przynależnym miejscem parkingowym w hali garażowej (w cenie). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe do wspólnego użytku przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2 200 zł. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu od 12.02.2020 do 31.08.2021 z możliwością przedłużenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-362)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl