stylowe i pełne bogactwa wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Inowrocław

Apartament do wynajmu Inowrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfort u i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka z wc + garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Niesamowicie efektownie prezentuje się również efektowne oświetlenie LED-owe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wyróżnia się swoją wygodą, wytwornością, elegancją i nowoczesnością.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w elitarnej lokalizacji na terenie zamkniętego osiedla. Zapraszamy na prezentację. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4260)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl