jasny i przestronny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Inowrocław

Apartament do wynajmu Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pięciu pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,9 tys. złotych miesięcznie oraz dużą powierzchnię 248,3 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznej kwoty najmu.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się nowoczesny system alarmowy, natomiast komfort gwarantuje m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
na NAJNIŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: hol + pomieszczenie gospodarcze/pralnię
na WYŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: wc + salon + saunę + 2 pokoje + sypialnię + pokój kąpielowy + jadalnię + kuchnię + garderobę
na NAJWYŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: pokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem łącznie z własnym ogrodem, 2-stanowiskowym garażem, a także 2 miejscami postojowym. Dodatkowo właściciel zapewnia wystawienie faktury VAT oraz spisanie umowy najmu w obecności notariusza. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3955)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl