dwa ujęcia komfortowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu na wynajem Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Luksusowy apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1,8 tys. złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 39 mkw. w trzykondygnacyjnej kamienicy. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z kompletnym umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia po kapitalnym remoncie. Podczas prac remontowych położono wszystkie tynki, rozprowadzono centralne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym i zamkniętą komorą spalania itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9322)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl