prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Luksusowy apartament do wynajęcia w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 1 800 złotych miesięcznie. Powierzchnia 39 metrów kwadratowych. II piętro w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Kuchnia i łazienka z pełnym wyposażeniem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł kapitalny remont, kiedy to m.in. wykonano wszystkie tynki, zainstalowano centralne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym i zamkniętą komorą spalania etc. Luksusowy apartament na wynajem wraz z całkowitym umeblowaniem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9322)

Kontakt:
tel. +48 32 296 31 84
tel. +48 601 591 884