stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajmu Legnica

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ i południe.Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3,1 tys. złotych miesięcznie oraz dużą powierzchnię 70 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 tys. zł + 1 m-c do przodu.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim ekskluzywnym wnętrzem wyposażonym w klimatyzację. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– jadalnia
– sypialnia.

Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska (w cenie). Dużą zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest jego atrakcyjna lokalizacja nieopodal:
– siłowni
– basenu
– żłobków
– przedszkoli
– szkół
– restauracji
– przychodni zdrowia
– placów zabaw
– punktów handlowo-usługowych
– miejsc rozrywki
– miejsc rekreacji.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa nowoczesnym wnętrzem zaprojektowanym przez profesjonalnego projektanta. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje uczucie niecodziennego prestiżu oraz pozwala na pełny relaks po pracy. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Jeżeli właśnie ta oferta spełnia Twoje wymagania lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami drogą mejlową: d.domaniecka@wgn.pl. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin luksusowego apartamentu oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5792)

Kontakt:
e-mail: d.domaniecka@wgn.pl