zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 700 złotych miesięcznie oraz funkcjonalną przy tej liczbie pokoi powierzchnię 65,08 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2 000 zł. Cena wynajmu luksusowego apartamentu podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom nie tylko wysoki standard życia, ale też duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa prestiżem, wytwornością i elegancją. W tym miejscu należy wspomnieć o częściowo wyposażonym wnętrzu oraz praktycznej komórce lokatorskiej. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: przedpokój + aneks kuchenny + wc + salon + łazienka + balkon + 2 sypialnie.

Długa listę atutów luksusowego apartamentu do wynajęcia zamyka doskonała lokalizacja na terenie kameralnego osiedla. Na wyciągnięcie ręki mieszczą się supermarkety, instytucje, przedszkola, żłobki, szkoły, obiekty sportowe, kościół etc. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66. 1. Kodeksu Cywilnego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Dane dotyczące ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynajmu uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, w związku z czym zalecamy osobiste zapoznanie się z jego stanem przed transakcją.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1699)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl