funkcjonalnie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Mazury

Apartament do wynajmu Mazury

Ekskluzywny apartament do wynajmu na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2,5 tys. złotych miesięcznie, dwa pokoje, powierzchnia 55 mkw. a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2013 roku. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + 2 balkony + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaliczyć należy również znakomitą lokalizację w sąsiedztwie wielu sklepów, ekskluzywnych restauracji, luksusowych butików, a także portu jachtowego, plaży i molo. Luksusowy apartament do wynajmu dla maksymalnie czterech osób. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-304)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl