przestronne i komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie) typu studio, kawalerka, 1 pokój . Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 3 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, III piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 000 złotych miesięcznie oraz funkcjonalną jak na kawalerkę powierzchnię 28 m2.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 000 zł oraz jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie pośrednika w wysokości miesięcznego czynszu plus 23% podatku VAT. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– balkon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany i wyposażony. Część wyposażenia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu widoczna na zdjęciu (zegary antyczne) są własnością obecnego najemcy. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jej znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (market, sklepy, punkty usługowo-handlowe, apteka, przychodnia, plac zabaw, stacja benzynowa, przedszkola). Rodziny posiadające samochody ucieszy z pewnością parking pod budynkiem. W otoczeniu zadbana zabudowa. Spokojne sąsiedztwo.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14274)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl