kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na wygodnym parterze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 77 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 5 500 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na wynajem z przepięknym ogrodem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaprojektowany w niecodziennie spotykanym, wschodnim stylu. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce parkingowe. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest obecność lokatorskiej komórki. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do osób ceniących luksus, szukających designersko zaprojektowanej i komfortowej powierzchni, a także stabilizacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej rok.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wiatrołap + hol + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + 2 sypialnie + łazienka + garderoba + komórka lokatorska. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców i ich gości czuwają antywłamaniowe rolety. Osoby zmotoryzowane docenią niewątpliwie przynależne miejsce postojowe pod budynkiem. Wokół kompletna infrastruktura – ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się nieopodal wykwintnych restauracji, kawiarni, szkół, przedszkoli, supermarketów, gabinetów lekarskich etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15483)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl