nowocześnie urządzona kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 999 złotych miesięcznie. Powierzchnia 68 metrów kwadratowych. Parter w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Malownicza lokalizacja w zielonej i spokojnej okolicy, przy parku to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy ogród z automatycznym nawadnianiem, taras oraz garaż na terenie posesji. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie wyposażone i odremontowane. Wnętrza jasne, dobrze nasłonecznione.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
2 sypialnie
– taras
– kuchnia
– łazienka

Nowi najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać z pomieszczeń piwnicznych oraz części strychu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mają możliwość parkowania w garażu oraz przy posesji. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10772)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
tel. +48 575 980 270