prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 2 300 złotych miesięcznie, 4 pokoje, powierzchnia 76  m2 oraz korzystne położenie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 12-kondygnacyjnym wieżowcu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia idealny dla pracowników lub na kwatery dla firm. Mocnym atutem jest tu na pewno znakomita lokalizacja blisko Polic. W pobliżu znajdziemy wiele różnych sklepów. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– balkon
– łazienka
– osobno
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia.

Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsce postojowe na samochód pod budynkiem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11187)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl