wykończony w nowoczesnym stylu salon luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie oraz ekskluzywną powierzchnię 52 m2.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu na wynajem całkowicie wyposażone oraz umeblowane: kuchnia + salon + łazienka z wc + sypialnia + balkon. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zachwyca swoją elegancją, prestiżem oraz doskonałą lokalizacja w sercu miasta. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. W pobliżu znajduje się ładny park. Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie nowy. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11207)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl