kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 3 000 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 91 m2 oraz położenie na I piętrze kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1938 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przeszło kapitalny remont:
– 2 sypialnie
– salon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Dużą zaletą jest tu także prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł (do ceny należy doliczyć opłaty miesięczne do zarządcy w formie zaliczek 500 zł, energia elektryczna i gaz według zużycia). Ekskluzywny apartament do wynajmu pod tzw. najem okazjonalny. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1033)

Kontakt:
e–mail: j.mielniczuk@wgn.pl