nowoczesny design salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 1 700 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 49 m2 oraz położenie na VI piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Cicha, spokojna lokalizacja, odremontowane i wyposażone wnętrze, słoneczne pokoje to kolejne z zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– sypialnia
– balkon
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje parking przed budynkiem. Właściciel zastrzega sobie najem ekskluzywnego apartamentu bez zwierząt ani dzieci. Nowi najemcy będą mogli korzystać z pomieszczenia piwnicznego. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11308)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl