ogromny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 4 500 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 80 m2 oraz położenie na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 13-kondygnacyjnym wieżowcu oddanym do użytkowania w 2014 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany, wysoki standard oraz poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się zainstalowana klimatyzacja. Nad bezpieczeństwem czuwa natomiast całodobowy monitoring. Na osoby zmotoryzowane natomiast czekają liczne miejsce postojowe. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta to na pewno kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 pokoje
– 2 łazienki.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11345)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl