prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o dziewięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia (consierge, całodobowy monitoring). Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 999 złotych miesięcznie oraz wygodną przy tej liczbie pokoi powierzchnię 48 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoimi prestiżowymi, słonecznymi i przestronnymi wnętrzami. W tym miejscu warto dodatkowo wspomnieć o niezwykle praktycznej komórce lokatorskiej oraz miejscach parkingowych w podziemnym garażu (dodatkowo 300 zł/m-c). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedpokój + pokój dzienny + łazienka + balkon typu loggia + kuchnia.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się w elitarnym apartamentowcu w centrum. To prawdziwa perła na szczecińskim rynku nieruchomości. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Ponadto wnętrze zostało wyposażone w klimatyzację. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11348)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl