stylowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 67 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 2014. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na III piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu z przepięknym tarasem oraz przynależnym miejscem postojowym. Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu zachwyca swoim stylem i elegancją. Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są w pełni umeblowane:
– przedpokój
– kuchnia
– strefa jadalniana
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– taras.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją zieloną i malowniczą lokalizacją oraz bliskością niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepy, dyskonty etc.). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12484)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl