elegancki salon i jadalnia w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 3 399 złotych miesięcznie, 4 pokoje, powierzchnia 120 m2 oraz położenie na III piętrze reprezentacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2008 roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
POZIOM 1:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– pralnia
– wc
– korytarz
– garderoba
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– korytarz.

Ekskluzywny apartament na wynajem położony jest w nowej zabudowie Starego Miasta (centrum miasta, ale cisza i spokój). Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia gustownie zadbane oraz w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11500)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl