słoneczne wnętrze pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 4,5 tys. złotych miesięcznie. Duży metraż 113,35 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2009 roku.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zawdzięcza to doskonałej lokalizacji. Wokół bogata infrastruktura (centra handlowe, sklepy i wykwintne restauracje). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
POZIOM 1: 3 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + 2 łazienki + kuchnia
POZIOM 2: antresola.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje nowym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (zainstalowana klimatyzacja). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11459)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl