przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 40 mkw. oraz adekwatną do standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją pomieszczeń, a także lokalizacją na czwartym piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2013 roku. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do centrum miasta. Dużym udogodnieniem jest przynależna komórka lokatorska na tym samym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest bogato umeblowane wraz ze sprzętem AGD i RTV: przedpokój + łazienka z wc + balkon  + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy miejsce postojowe i balkon. Na koniec warto nadmienić, że ekskluzywny apartament do wynajmu jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. 105-11528

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl