ogromny salon z widokiem na ogród w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 1 500 złotych miesięcznie, powierzchnia 30 m2 oraz położenie na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z przynależnym miejscem postojowym w nowoczesnym garażu hydraulicznym.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może unikatową lokalizacją w jednej z najbardziej reprezentacyjnych części miasta, obok znanego centrum handlowego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest kompletnie umeblowane. Kuchnia została całkowicie wyposażona w sprzęt AGD. Brak jakichkolwiek kosztów do zarządcy. Luksusowy apartament do wynajmu od zaraz. Ekskluzywny apartament na wynajem niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11609)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl