kameralny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2013 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,5 tys. złotych miesięcznie oraz dużą powierzchnię 70 m2.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są całkowicie wyposażone w meble i sprzęt AGD: przedpokój + łazienka + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11635)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl