przestronne i nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 3 tys. złotych miesięcznie, trzy pokoje, powierzchnia 81 mkw. a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2013 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaż wraz z miejscem postojowym na terenie posesji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: spiżarnia + strefa do pracy na laptopie + kuchnia + 2 sypialnie + jadalnia + łazienka + salon + 2 balkony. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie umeblowany i wyposażony. Długa listę zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zamyka imponującą lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy idealnej do odpoczynku, spacerów i innych form rekreacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11488)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl