prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem,komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 950 złotych miesięcznie. Powierzchnia 77 metrów kwadratowych. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania.

Kolejnymi, mocnymi punktami luksusowego apartamentu do wynajęcia są: doskonała lokalizacja w centrum miasta, duży  balkon oraz przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy opcja wynajęcia miejsca w garażu podziemnym. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10774)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl
tel. +48 792 929 119