kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 799 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 70 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2001. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się elitarną lokalizacją w nowej zabudowie Starego Miasta. W pobliżu wyższe uczelnie, kawiarnie, wykwintne restauracje i sklepy. Niedaleko do terenów zielonych i rekreacyjnych. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia kompletnie wyposażone i umeblowane:
POZIOM NIŻSZY: jadalnia + balkon + strefa wypoczynkowa + kuchnia + łazienka
POZIOM WYŻSZY: sypialnia.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z zachowaniem najnowszych trendów. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11499)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl